تور گردشگری طبس

طبس:

یکی از شهر‌های مناطق مرکزی ایران محسوب می‌شود که در حاشیه کویر قرار گرفته. این شهر تا همین چند سال پیش جزء استان یزد به شمار می‌آمد. اما امروزه آن را در تقسیم‌بندی‌های جدید کشوری، جزئی از استان خراسان جنوبی قرار داده‌اند. طبس دارای قدمت باستانی بسیار زیادی است. به همین خاطر، در تور طبس می‌توانید انتظار دیدن آثار تاریخی مختلفی را داشته باشید.

توجه :

زمان 29-26 بهمن ماه 1400- مبدا حرکت تهران - سه ونیم روزه

قیمت برد: 2.765.000 ---- قیمت اعضا باشگاه: 2.350.000

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تورها و پرداخت مبلغ هزینه تور با مدیر تور تماس حاصل فرمایید .

 • چگونه از امکانات باشگاه استفاده کنم

   استفاده از امکانات باشگاه تنها از طریق ارائه کارت عضویت و یا درج شماره عضویت در وب سایت ها و  فروشگاه ها امکان پذیر است و این تخفیفات تنها برای شخص ثبت نام کننده ارائه می گردد لذا خواهشمند است در هنگام ورود اطلاعات خود در سامانه ثبت نام دقت لازم را مبذول فرمایید . 

 • راهنمای عضویت

  تمامی عزیزان و اعضا می بایست برای بهره مندی از تمام امکانات باشگاه مشتریان امیرزادگان در پنل ثبت نام وارد شده و در آنجا ثبت نام کنند. کلید این پنل در یالای صفحه سایت مشخص است.کارت باشگاه از طریق پست پیشتاز به آدرس مندرج در پنل ثبت نام ارسال می گردد .

 • راهنمای استفاده از کارت باشگاه

  اعضا به دو طریق می توانند از کارت باشگاه و تخفیفات آن استفاده کنند 1- با درج کد عضویت خود در جایگاه مشخص شده در وب سایت های فروشگاهی 2- از طریق ارائه کارت به فروشگاه و هتل ها در هنگام خرید حضوری اعضا می توانند از تخفیفات کارت عضویت بهره مند شوند.

 • اگر سوالی دارید

  در صورت نیاز به پرسش اعضا می توانند علاوه بر ارتباط از طریق شماره تماس 02166246079 از طریق شماره واتس آپ 09921088735 با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایند. با توجه به ازدحام پشت خطوط تلفنی بهترین شیوه ارتباط از طریق صفحات اجتماعی است .