فروشگاه اینترنتی محصولات خوراکی انجیلو

انجیلو یک تیم گرگانی هست که سعی می کنه محصولات روستایی با کیفیت رو به دست خریداران برسونه.برای ما کیفیت محصولات روستایی اهمیت زیادی داره تا خریداران ما راضی باشند تا این ارتباط بین خریداران و تولیدکننده های روستایی حفظ بشه.ما روی کیفیت محصولات نظارات می کنیم و حتی محصولاتی مثل عسل که اهمیت زیادی دارن رو می بریم آزمایشگاه تا از کیفیت اونها اطمینان کامل داشته باشیم و بعد به سایت انجیلو اضافه می کنیم. اعضای باشگاه امیرزادگان می توانند به وب سایت انجیلو وارد و با درج شماره همراه خود به عنوان کد تخفیف محصولات روستایی را با تخفیفاتت 5 تا 15 درصدی خریداری نمایند . این محصولات ظرف مدت 72 ساعت پس از خرید در مراکز استانها و 96 ساعت پس از خرید در سایر مناطق کشور به دست اعضای باشگاه خواهد رسید . 

برای خرید محصولات خوراکی خود از سایت انجیلو به وب سایت زیر مراجعه فرمایید.

 • چگونه از امکانات باشگاه استفاده کنم

   استفاده از امکانات باشگاه تنها از طریق ارائه کارت عضویت و یا درج شماره عضویت در وب سایت ها و  فروشگاه ها امکان پذیر است و این تخفیفات تنها برای شخص ثبت نام کننده ارائه می گردد لذا خواهشمند است در هنگام ورود اطلاعات خود در سامانه ثبت نام دقت لازم را مبذول فرمایید . 

 • راهنمای عضویت

  تمامی عزیزان و اعضا می بایست برای بهره مندی از تمام امکانات باشگاه مشتریان امیرزادگان در پنل ثبت نام وارد شده و در آنجا ثبت نام کنند. کلید این پنل در یالای صفحه سایت مشخص است.کارت باشگاه از طریق پست پیشتاز به آدرس مندرج در پنل ثبت نام ارسال می گردد .

 • راهنمای استفاده از کارت باشگاه

  اعضا به دو طریق می توانند از کارت باشگاه و تخفیفات آن استفاده کنند 1- با درج کد عضویت خود در جایگاه مشخص شده در وب سایت های فروشگاهی 2- از طریق ارائه کارت به فروشگاه و هتل ها در هنگام خرید حضوری اعضا می توانند از تخفیفات کارت عضویت بهره مند شوند.

 • اگر سوالی دارید

  در صورت نیاز به پرسش اعضا می توانند علاوه بر ارتباط از طریق شماره تماس 02166246079 از طریق شماره واتس آپ 09921088735 با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایند. با توجه به ازدحام پشت خطوط تلفنی بهترین شیوه ارتباط از طریق صفحات اجتماعی است .