با توجه به کاهش گردشگری و افزایش هزینه های گردشگری چه داخلی و چه خارجی شرکت امیرزادگان با هماهنگی های لازم با بانک ملت اقدام به راه اندازی گردشگری اقساطی نموده است تسهیلات فوق تا سقف 50 میلیون تومان در اختیار اعضا باشگاه قرار گرفته و کارمزد سالانه آن در صورت بازپرداخت یکساله 10 درصد ، در صورت بازپرداخت دو ساله 14 درصد و در صورت بازپرداخت سه ساله 15درصد خواهد بود . اعضا محترم باشگاه می توانند خدمات گردشگری مورد نظر خود را هم از شرکت های طرف قرارداد با باشگاه امیرزادگان دریافت نمایند و هم از شرکت هایی که خودشان علاقه دارند سفر خود را با آنان تجربه نمایند . در ذیل روش اجرا برای هر دو مسیر به حضور ارائه می گردد . 

1- دریافت خدمات از شرکت های طرف قرارداد با امیرزادگان :  

اعضا محترم می توانندخدمات گردشگری مد نظر خود را از وب سایت اصلی شرکت های طرف قرارداد شرکت امیرزادگان انتخاب نموده و مشخصات خدمات را از طریق  ایمیل info@amirzadegan.com و یا واتس به شماره 09921088735 برای این شرکت ارسال نمایند . سپس شرکت فاکتوری را برای ایشان ارسال می نماید در این زمان اعضا می توانند از طریق کارت اعتباری خود و از طریق درگاه بانکی بانک ملت موجود در سایت (حتما بایستی از درگاه بانک ملت پرداخت صورت پذیرد ) فاکتور فوق را پرداخت و تصویر پرداختی خود را به همراه نام ، نام خانوادگی ، کدملی برای شرکت امیرزادگان ارسال نموده تا شرکت بقیه مسیر خرید خدمات را به انجام رسانده و به اطلاع عضو محترم رساند .  درخصوص دریافت تسهیلات باید به اطلاع اعضاء باشگاه امیرزادگان برساند این تسهیلات به هیچ عنوان نیاز به بلوکه و یا رسوب پول ندارد . شما میتوانید در قسمت انتهای سایت در قسمت راهنمای مشتریان اطلاعات نحوه دریافت تسهیلات و کارمزدهای آن را مشاهده نمایید.

2-دریافت خدمات از شرکت هایی که طرف قرارداد با امیرزادگان نمی باشند : 

اعضا محترم می توانندخدمات گردشگری مد نظر خود را از وب سایت اصلی شرکت هایی که طرف قرارداد با امیرزادگان نمی باشند انتخاب نموده و از شرکت مذبور در خصوص همان خدمت پیش فاکتور دریافغت نمایند و پس از دریافت پیش فاکتور آن را به همراه مشخصات خدمات مد نظر از طریق ایمیل info@amirzadegan.com و یا واتس به شماره 09921088735 برای این شرکت ارسال نمایند. در این زمان شرکت فاکتوری را برای عضو محترم ارسال می نماید اعضا فاکتور فوق را بوسیله ی کارت اعتباری بانک ملت که در اختیارشان است پرداخت نموده و تصویر فاکتور پرداختی خود را به همراه نام ، نام خانوادگی ، کدملی برای شرکت امیرزادگان ارسال نموده تا شرکت بقیه مسیر خرید خدمات را به انجام رسانده و به اطلاع عضو محترم رساند .  درخصوص دریافت تسهیلات باید به اطلاع اعضاء باشگاه امیرزادگان برساند این تسهیلات به هیچ عنوان نیاز به بلوکه و یا رسوب پول ندارد . شما میتوانید در قسمت انتهای سایت در قسمت راهنمای مشتریان اطلاعات نحوه دریافت تسهیلات و کارمزدهای آن را مشاهده نمایید.

توجه : 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه دریافت تسهیلات به قسمت پایین سایت و در قسمت راهنمای مشتریان مراجعه و در قسمت قوانین اخذ تسهیلات با شیوه دریافت تسهیلات و قوانین آن آشنا گردید . در صورت نیاز به هر گونه مشاوره ای می توانید از طریق شماره تماس های 02166246079 و 02166246080 و یا ارسال پیامک به شماره واتس آپ 09921088735 راهنمایی های لازم را دریافت نمایید . 

محاسبه نرخ تسهیلات

گردشگری اقساطی