لباس رسمی مردانه از جمله لباس هایی است که وجود آن در کمد تا چند سال گذشته، استایل رسمی مردانه یک استایل ساده و مشخص شامل کت و شلوار، پیراهن، کراوات و یک جفت کفش شیک بود.همه آقایان الزامی است. زمانی که یک دعوتنامه برای شرکت در یک مراسم یا مهمانی رسمی دریافت می کنید، یکی از مهم ترین مسائلی که باید به آن بپردازید، انتخاب پوشاک و اکسسوری های مربوط به آن است.اما امروزه با توجه به تنوع لباس ها، لباس های رسمی، می توان در لباس های رسمی نیز کمی تنوع ایجاد کرد.

۲۵ نکته برای انتخاب لباس مردانه شیک:

1- لباس متناسب با اندازه خود بپوشید 2- ساده بپوشید 3- به لباس‌هایی که تیپ شما را تکمیل می‌کنند توجه کنید 4-هیچ‌ وقت تنهایی خرید نکنید 5- همیشه یک سر و گردن از دیگران بهتر باشید 6- هیچ وقت قدرت جزئیات را دست کم نگیرید 7- بر روی یک جفت کفش خوب سرمایه‌گذاری کنید 8- لباس‌های همراه با لوگوهای بزرگ 9- نادیده گرفتن مُدهای روز 10- به دنبال اسم برند ها نباشید 11- به دنبال بازخوردهای واقعی باشید 12- اصول انتخاب لباس مردانه شیک 13- به ریش خود رسیدگی کنید 14- آرایشگاه بروید 15- استایل‌ های جدید را تجربه کنید 16- یقه پیراهن خود را ببندید 17- یک دستمال جیبی ابریشمی استفاده کنید 18- با خیاط خود دوست باشید19- پارچه‌های با کیفیت را انتخاب کنید 20- یک استایل بسیار پرطرفدار را امتحان کنید 21- بر روی یک ژاکت چرم سرمایه‌گذاری کنید 22-رنگ سال را در استایل خود به کار ببرید 23-سراغ ساعت‌های مچی بروید 24-از لوازم جانبی کاربردی استفاده کنید 25- راحتی خود را در نظر بگیرید.

پوشاک مردانه 

  • 20%

    اگر به دنبال کت و شلواری با طراحی جذاب ، کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید بهترین گزینه برای شما فروشگاه روماک است. فروشگاه روماک محصولات خود را با بهترین پارچه ها و با بالاترین کیفیت دوخت در اختیار اعضای باشگاه امیرزادگان قرار می دهد . فروشگاه روماک با در اختیار داشتن پشتوانه تولیدی خود انواع محصولات کت و شلوار را در طرح های مختلف کلاسیک و مدرن ارائه نموده و...

    بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف