تولیدات شرکت امیرزادگان تماما بر اساس نوآوری و اختراعات پایه ریزی شده است . این شرکت در حال گسترش تولیدات خود به کمک استارتاپ ها و دانشجویان خوش ذوق می باشد . یکی از مهمترین بخش های شرکت امیرزادگان سرمایه گذاری و ایجاد بستر لازم برای تولیدات دانشجویان و ایده پردازان چه سخت افزاری و چه نرم افزاری است و در همینجا از تمامی عزیزانی که در اطراف خود دوستان ، اقوام و آشنایانی را می شناسند که ایده های جالبی داشته یا برای فروش محصولات و یا خدمات طرح ریزی شده خود نیاز به همکاری و بازو ارتباطی و فروش دارند این شرکت آمادگی خود را در این خصوص اعلام داشته و بصورت مشارکت در سود و نه مشارکت در مالکیت با عزیزان همکاری می نماید .  

امیرزادگان  

زیرشاخه ها

 • با توجه به بوجود آمدن بیماریهای جدید مانند کرونا ، قارچ سیاه ، آنفلانزا و... و انتقال عوامل بیماریزا از راه های ساده تر چون سطوح آلوده و بسته بندی های آلوده ، شرکت امیرزادگان با همراهی شرکت آرتاآریا مبادرت به ساخت دستگاهی برای پاکسازی انواع لباسها ، بسته بندی ها ، غذاهای بسته بندی ، سبزیجات و میوه جات از تمامی ویروسها ، باکتریها ، قارچها و کپک ها نموده است.

  6,000,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • دستگاه تصفیه هوای گردنی هوای تازه شخصی (Fresh Air Personal) جهت از بین بردن آلودگی های موجود در فضای تنفسی هر شخص بکار می رود. این محصول با استفاده از فرآیند یونیزاسیون، باعث ایجاد فضایی خالی از ذرات معلق جامد (گرد و غبار و ...) در محیط تنفسی می گردد. همچنین تولید اکسید کننده به میزان بسیار اندک، سبب مقابله با آلاینده های میکروبی می شود. استفاده از این...

  6,800,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف