دستگاه‌های تصفیه هوای یون‌ساز کاملا شیوه‌ متفاوتی را نسبت به دستگاه‌های برندهای معروف جهانی به کار می‌گیرند. در دستگاه‌های متداول بازار، هوا از طریق فن وارد دستگاه شده و آلاینده‌ها جذب فیلترهای دستگاه می‌شوند. در این روش هیچگونه ماده جدیدی به محیط اضافه نمی‌شود.اما در دستگاه‌های یون‌ساز، همانطور که از نامشان پیداست، تصفیه هوا با استفاده از ذرات باردار انجام می‌شود. در واقع در هوای هر اتاقی ذراتی با بار مثبت وجود دارند که می‌توانند شامل آلاینده‌هایی مثل گرد و خاک، بوها، باکتری‌ها و آلرژن‌های مختلفی باشند.وظیفه دستگاه‌های یون‌ساز، تولید ذراتی با بار منفی است که بتوانند با این آلاینده‌ها که بار مثبت دارند واکنش نشان داده و به آن‌ها بچسبند. وقتی ذرات با بار مثبت و منفی به یکدیگر می‌چسبند، سنگین می‌شوند و در نتیجه دیگر نمی‌توانند روی هوا معلق بمانند. برای همین برروی زمین سقوط خواهند کرد . این دستگاه ها می توانند آلودگی‌های اطراف را کاملاً از بین ببرند؛ آلودگی‌هایی شامل:1.آلودگی‌های میکرو ارگانیسمی زیر سه دهم میکرون از جمله میکروب، ویروس و باکتری؛2.آلودگی های گازهای سمی پایه آلی و پایه گوگردی و نیتروژنی؛3.آلودگی های ذرات معلق بسیار خطرناک 2.5 تا 5 میکرون که خطر ته نشینی در ریه را دارند و مشکلاتی مانند آلرژی ایجاد می‌نمایند 4. باعث از بین رفتن ذرات معلق 5 تا 10 میکرون که به دلیل سبک بودن ساعت ها در هوا معلق می‌مانند و حاملهای قدرتمندی برای میکروارگانیسم ها و انتقال بیماری هستند.

این دستگاه ها با استفاده از تکنولوژی NCC (مبدل طبیعی کاتالیست) یون OH منفی را در حجم بالا تولید می‌کند و برخلاف سیستم‌های passive که اکثر دستگاه‌های هواساز و تصفیه هوا از آن استفاده می‌کنند، از تکنولوژی اکتیو و روش اکسیداسیون و یونیزاسیون استفاده می نمایند.این دستگاه ها با بهره گیری از این تکنولوژی در هر لحظه چندین میلیون یون OH -  تولید و تا شعاع چند متر مکعب اطراف خود، فضای تنفسی هر شخص را با استفاده از فرآیند یونیزاسیون و تولید OH منفی و با حذف ذرات آلاینده و آلرژن محیط، از هرگونه ویروس و باکتری پاک و آنها را از فضای تنفسی خارج می‌کند.

دستگاه های یون منفی و ضد ویروس 

  • دستگاه تصفیه هوای گردنی هوای تازه شخصی (Fresh Air Personal) جهت از بین بردن آلودگی های موجود در فضای تنفسی هر شخص بکار می رود. این محصول با استفاده از فرآیند یونیزاسیون، باعث ایجاد فضایی خالی از ذرات معلق جامد (گرد و غبار و ...) در محیط تنفسی می گردد. همچنین تولید اکسید کننده به میزان بسیار اندک، سبب مقابله با آلاینده های میکروبی می شود. استفاده از این...

    6,800,000 تومان موجود
    بیشتر
    موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف