مجتمع تفریحی شاندرمن

دهکده توریستی و گردشگری ملل شاندرمن در استان گیلان، شهرستان ماسال، منطقه شاندرمن، روستای بی تم واقع شده است. این مجموعه توریستی در فضایی بسیار زیبا و دیدنی در سال 1390 افتتاح شد و پذیرای گردشگران وعلاقمندان به طبیعت می باشد.دهکده توریستی و اقامتی ملل شاندرمن با ظرفیت اسکان و پذیرش 140 گردشگر شامل 12 واحد اقامتی به صورت 4 ویلا 2 خوابه (6 تخته)، 3 ویلا 3 خوابه (9 تخته) و 5 ویلا 5 خوابه (15 تخته) می باشد.  تمامی واحدهای اقامتی دوبلکس می باشند.

توجه : 

تخفیفات اعلامی از قیمت برد هتل مورد محاسبه قرار خواهد گرفت.

 • چگونه از امکانات باشگاه استفاده کنم

   استفاده از امکانات باشگاه تنها از طریق ارائه کارت عضویت و یا درج شماره عضویت در وب سایت ها و  فروشگاه ها امکان پذیر است و این تخفیفات تنها برای شخص ثبت نام کننده ارائه می گردد لذا خواهشمند است در هنگام ورود اطلاعات خود در سامانه ثبت نام دقت لازم را مبذول فرمایید . 

 • راهنمای عضویت

  تمامی عزیزان و اعضا می بایست برای بهره مندی از تمام امکانات باشگاه مشتریان امیرزادگان در پنل ثبت نام وارد شده و در آنجا ثبت نام کنند. کلید این پنل در یالای صفحه سایت مشخص است.کارت باشگاه از طریق پست پیشتاز به آدرس مندرج در پنل ثبت نام ارسال می گردد .

 • راهنمای استفاده از کارت باشگاه

  اعضا به دو طریق می توانند از کارت باشگاه و تخفیفات آن استفاده کنند 1- با درج کد عضویت خود در جایگاه مشخص شده در وب سایت های فروشگاهی 2- از طریق ارائه کارت به فروشگاه و هتل ها در هنگام خرید حضوری اعضا می توانند از تخفیفات کارت عضویت بهره مند شوند.

 • اگر سوالی دارید

  در صورت نیاز به پرسش اعضا می توانند علاوه بر ارتباط از طریق شماره تماس 02166246079 از طریق شماره واتس آپ 09921088735 با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایند. با توجه به ازدحام پشت خطوط تلفنی بهترین شیوه ارتباط از طریق صفحات اجتماعی است .