پوشاک روماک

اگر به دنبال کت و شلواری با طراحی جذاب ، کیفیت بالا و قیمت مناسب هستید بهترین گزینه برای شما فروشگاه روماک است. فروشگاه روماک محصولات خود را با بهترین پارچه ها و با بالاترین کیفیت دوخت در اختیار اعضای باشگاه امیرزادگان قرار می دهد . فروشگاه روماک با در اختیار داشتن پشتوانه تولیدی خود انواع محصولات کت و شلوار را در طرح های مختلف کلاسیک و مدرن ارائه نموده و شما می توانید در هنگام خرید پوشاک مد نظر خود آنها را با پیراهن های بسیار خوش دوخت و کفش های زیبا هماهنگ فرمایید. تمامی اعضای باشگاه امیرزادگان می توانند با ارائه کارت عضویت دیجیتال خود از تخفیفات فروشگاه روماک بهره مند گردنند.

 • چگونه از امکانات باشگاه استفاده کنم

   استفاده از امکانات باشگاه تنها از طریق ارائه کارت عضویت و یا درج شماره عضویت در وب سایت ها و  فروشگاه ها امکان پذیر است و این تخفیفات تنها برای شخص ثبت نام کننده ارائه می گردد لذا خواهشمند است در هنگام ورود اطلاعات خود در سامانه ثبت نام دقت لازم را مبذول فرمایید . 

 • راهنمای عضویت

  تمامی عزیزان و اعضا می بایست برای بهره مندی از تمام امکانات باشگاه مشتریان امیرزادگان در پنل ثبت نام وارد شده و در آنجا ثبت نام کنند. کلید این پنل در یالای صفحه سایت مشخص است.کارت باشگاه از طریق پست پیشتاز به آدرس مندرج در پنل ثبت نام ارسال می گردد .

 • راهنمای استفاده از کارت باشگاه

  اعضا به دو طریق می توانند از کارت باشگاه و تخفیفات آن استفاده کنند 1- با درج کد عضویت خود در جایگاه مشخص شده در وب سایت های فروشگاهی 2- از طریق ارائه کارت به فروشگاه و هتل ها در هنگام خرید حضوری اعضا می توانند از تخفیفات کارت عضویت بهره مند شوند.

 • اگر سوالی دارید

  در صورت نیاز به پرسش اعضا می توانند علاوه بر ارتباط از طریق شماره تماس 02166246079 از طریق شماره واتس آپ 09921088735 با پشتیبانی ارتباط برقرار نمایند. با توجه به ازدحام پشت خطوط تلفنی بهترین شیوه ارتباط از طریق صفحات اجتماعی است .